XVI Кубок України
05.11.2021

У місті Українка Київської області 29-31.10.2021 проходив XVI Кубок України з Фунакоші Шотокан Карате. В ньому брали участь 27 найсильніших клубів та федерацій з усієї України, близько 350 спортсменів.

Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате-До виграла перше місце в загальному командному заліку і привезла до Кривого Рогу перехідний Всеукраїнський кубок. За правилами, перехідний кубок необхідно утримати 3 роки поспіль, щоб він залишився назавжди у команди. Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате До вже третій рік завойовує цей почесний кубок! І він нарешті залишається вдома!

У скарбничку федерації наші спортсмени за 2 дні принесли 148 медалей: I – 52, II – 58, III – 38. А також, за підсумками Кубка України найкращою спортсменкою змагань стала Федій Я.В., найкращим спортсменом – Намісников В.Є., найкращим тренером – Ємельянов А.В.

Висловлюємо велику подяку батькам та спортсменам в участі на Кубку України.

Вітаємо всіх! Далі більше! Разом ми сила. Осс.


РЕЙТИНГОВИЙ ЧЕМПІОНАТ КРИВОРІЗЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУНАКОШИ ШОТОКАН КАРАТЕ-ДО 2021
04.10.2021

Змагання – це справжнє свято для всіх спортсменів! Незабутні враження для батьків і важлива подія в житті будь-якої дитини, яка залишиться надовго. Для дітей – це досвід, тренінг на концентрацію, роботу з емоціями, вміння показати свої найкращі можливості. І, звичайно, отримати заслужену нагороду.

Детальнiше »


Україна втретє приймала міжнародний семінар Шихана Кевіна Фунакоші
21.09.2021

18 та 19 вересня 2021 року в Черкасах відбувся Міжнародний семінар технічного директора та керівника міжнародного напрямку FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE ASSOTIATION (FSKA), Шихана Кевіна Фунакоші (8 дан).

Семінар пройшов в рамках всесвітнього турне Шихана Фунакоші. Це – беззаперечно визначна для українського карате подія, яка свідчить про рівень нашого українського карате та авторитет Президента ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУНАКОШІ ШОТОКАН КАРАТЕ, Шихана Анатолія Олексійовича Науменка.

На семінар з’їхались біля 150 учасників з України.

Безцінні знання, які було передано Шиханом Фунакоші учасникам семінару подавались ним в незвичній формі. Учасники семінару всіх рівнів відчули на собі людяність та щирість майстра, чиє відношення до своєї справи виходить далеко за межі карате.

Неабияк поданий матеріал семінару, здатність не йти стандартними шляхами, вимогливість майстра надихнули на подальшу наполегливу працю не тільки нове покоління каратистів, але дали поштовх для роздумів та нових пошуків досвідченим майстрам.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР з фунакоші шотокан карате “GASSHUKU-2021″
28.07.2021

З 18 липня по 28 липня 2021 року відбулися традиційні літні збори з шотокан карате “GASSHUKU-2021″ на базі дитячого оздоровчого табору «Дахнівська Січ», м. Черкаси.
Основне завдання, яке тренерський штаб ставив перед спортсменами в цьому році – підвищення якісного рівня технічної підготовки кіхон (базова техніка), ката (техніка, бій із тінню) , куміте (вільний поєдинок).

Заняття проводили провідні майстри в Україні: Сільвестров Георгій (6 Дан, м.Київ), Ємельянов Антон (5 Дан, м. Кривий Ріг), Моряков Володимир, Науменко Олександр (3 Дан, м.Київ), Федій Яна (3 Дан, м Кривий Ріг), Бондарєв Євген (2 Дан, м Київ). Під керівництвом президента Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате Анатолія Науменка (7 Дан).

Детальнiше »