Всеукраїнські інструкторські збори 2023
27.01.2023

У черговий раз провідні спортсмени, інструктори та судді відвідали Всеукраїнські інструкторські збори під керівництвом президента та головного інструктора Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате Анатолія Олексійовича Науменка, що відбулися 21-22 січня 2023 р. у м. Черкаси.

Криворізьку Федерацію Фунакоши Шотокан Карате-До представляли: Ємельянов Антон, Федій Яна, Наместніков Владислав, Хабло Валерія, Авраменко Владислав, Марущак Анна.

Дводенний курс складався з п’яти інтенсивних тренувань. Перший день містив у собі розбір базового кіхону, техніки кіхон-іппон та джіу-іппон куміте. Більша увага була приділена техніці уке і таісабаке, розвитку швидкості. Тренування з ката було спрямоване на виправлення форми, розвитку силової та вибухової складових, правильне виконання стійок. Другий день курсу був присвячений роботі зі снарядами. Інструктори ототожнили старі та здобули нові знання в сфері роботи з лапами та гантелями. Конкретизували коректне використання підставок та го-но сен. Повторили алгоритм використання гантелей у розвитку силових здібностей.

Вкотре наші інстуктори успішно склали іспити та отримали ліцензії на право викладання карате FSKA. Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате дякує Науменко Анатолію Олексійовичу за отримані знання.

Вітаємо всіх з успішним завершенням цьогорічних іструкторських курсів! Бажаємо мирного неба, гарного настрою та успіхів у цьому будо – році!


Новий рік 2023
01.01.2023

Наближається найбільш очікуване і найулюбленіше свято – Новий Рік. Всі ми хоч зовсім трохи віримо в диво у новорічну ніч і сподіваємося на виконання заповітних бажань.

29 грудня 2022 року наша велика спортивна сім’я Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До зібралася, щоб підвести підсумки минаючого року і просто весело разом провести час і відпочити.

Розвагами був сповнений весь день. Усі каратисти приймали участь у веселих конкурсах та естафетах. Найголовнішими забавами були закидання папірових “сніжок” у відро та командне зображення ” святкового новорічного дива”. Малюнки переможців гордо прикрашають інформаційну дошку федерації.

Кількість казкових та фантастичних персонажів на вечірці була просто нкймовірно великою. Майже всі мали якийсь образ, тому було проведено конкурс новорічних костюмів. Кращі костюми нагороджувалися солодкими призами.

Кульмінацією святкування став прихід найповажнішого гостя. Юні спортсмени так наполегливо кликали Санту Клауса, що він не встояв та завітав і до нашої федерації. Кожна дитина мала змогу розповісти дідусеві вірша або заспівати пісню та отримати за це подаруночок.

Після цього на каратек чекав солодкий стіл та дискотека зі світловими ефектами та запальною музикою. Всі танцювали та сміялися у колі друзів і просто проживали цей день з щасливими емоціями. Вечірка стала справжнім святом для нашої великою спортивної родини.

Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате вітає Вас з Новим 2023 Роком та Різдвом Христовим!!! Бажаємо Вам та Вашим дітям здоров’я, миру, стабільності, благополуччя, удачі у всіх Ваших починаннях, нових досягнень та перемог у Новому Році!


II Чемпіонат Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До з карате-джитсу
28.12.2022

24 грудня 2022 року відбувся II Чемпіонат Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До з карате-джитсу.

Цей Чемпіонат є дуже важливою частиною нашого спортивного календарного плану. Поєдинки на цих змаганням приносять надзичайний досвід для кожного, хто через них пройшов.

У змаганнях брали участь спортсмени різних вікових категорій: змагалися як найменші 6-річні хлопчики й дівчатка, так і найстарші представники нашої федерації. Всі каратеки продемонстрували захоплюючі видовищні поєдинки і показали свій бійцівський дух!

Не дивлячись на те, що каратисти б’ються не шкодуючи сил на татамі, за його межами вони завжди підтримують та поважають один одного.

Вітаємо всіх! Осс!


Атестація
06.12.2022

03.12.2022 на базі Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате відбулася планова атестація на білі і кольорові пояса (Кю).

Не дивлячись на хвилювання юних каратек, цей день видався дуже продуктивним та результативним. Новачки отримали змогу нарешті надягнути своє перше кімоно з білим поясом, а більш досвідчені спортсмени показали підсумки своїх тренувань та здобули нові кольорові пояси.

Проводив атестацію майстер спорту з карате, суддя міжнародної категорії, член тренерської ради всеукраїнської федерації FSK, володар 5 Дана, глава правління Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате – Ємельянов А.В. Йому асистували інструктори КФФШК: майстер спорту з карате, 3 Дан – Федій Я.В., кандидат в майстри спорту з карате, 2 Дан – Наместніков В.Є., майстер спорту міжнародного класу з карате, 1 Дан – Барабаш К.В.

Спортсмени, які на разі перебувають за кордоном змогли також здавати екзамен у форматі онлайн разом з іншими дітьми у реальному часі. Сподіваємось, що наступну атестацію всі вони будуть проходити у рідному додзьо.

Вітаємо всіх з успішною атестацією! Всі молодці! Дякуємо всім батькам за те, що у такий складний час продовжуюиь підтримувати нас та надають своїм дітям можливість прямувати далі Шляхом Будо!

Працюємо далі, все буде Україна!