Технічний семінар А.О.Науменко
12.02.2023

Семінари це, насамперед, зростання. В карате вони дуже важливі та необхідні для успішного засвоєння техніки, підвищення свого рівня та глибшого розуміння суті карате.

11 лютого 2023 року у додзьо Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До відбувся технічний семінар під керівництвом шихана Анатолія Олексійовича Науменко – 7-го дана, заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародної категорії, президента та головного інструктора Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До.

Семінар було поділено на п’ять тренувань. Кожне тренування було приділено техніці різних рівнів, тому кожен учасник міг почуватися впевнено та з ентузіазмом сприймати нові техніки та навички.

Спортсменам було викладено багато корисної інформації. Шихан Анатолій Науменко із задоволенням ділиться своїми знаннями. Його неповторний стиль викладання дозволяє більш точно розуміти техніку карате. Жодне питання не залишилося поза увагою, все доступно, зрозуміло, наочно.

Багато дітей були вперше на подібному заході. Кожен новачок мав змогу відчути атмосферу, що завжди присутня на семінарах поважних майстрів карате, відкрити для себе справжній великий світ цього бойового мистецтва.

Під час семінару спортсмени змогли виправити свої помилки та просто отримали задоволення від спілкування з Майстром. Це дало можливість вивчити суть техніки, а не лише її форму, підвищити свою обізнаність та перейняти мудрість більш досвідченого покоління.

Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате-До дякує Науменко Анатолію Олексійовичу за отримані знання та можливість для кожного каратеки зробити новий крок на шляху Будо. Осс!


Всеукраїнські інструкторські збори 2023
27.01.2023

У черговий раз провідні спортсмени, інструктори та судді відвідали Всеукраїнські інструкторські збори під керівництвом президента та головного інструктора Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате Анатолія Олексійовича Науменка, що відбулися 21-22 січня 2023 р. у м. Черкаси.

Криворізьку Федерацію Фунакоши Шотокан Карате-До представляли: Ємельянов Антон, Федій Яна, Наместніков Владислав, Хабло Валерія, Авраменко Владислав, Марущак Анна.

Дводенний курс складався з п’яти інтенсивних тренувань. Перший день містив у собі розбір базового кіхону, техніки кіхон-іппон та джіу-іппон куміте. Більша увага була приділена техніці уке і таісабаке, розвитку швидкості. Тренування з ката було спрямоване на виправлення форми, розвитку силової та вибухової складових, правильне виконання стійок. Другий день курсу був присвячений роботі зі снарядами. Інструктори ототожнили старі та здобули нові знання в сфері роботи з лапами та гантелями. Конкретизували коректне використання підставок та го-но сен. Повторили алгоритм використання гантелей у розвитку силових здібностей.

Вкотре наші інстуктори успішно склали іспити та отримали ліцензії на право викладання карате FSKA. Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате дякує Науменко Анатолію Олексійовичу за отримані знання.

Вітаємо всіх з успішним завершенням цьогорічних іструкторських курсів! Бажаємо мирного неба, гарного настрою та успіхів у цьому будо – році!


Новий рік 2023
01.01.2023

Наближається найбільш очікуване і найулюбленіше свято – Новий Рік. Всі ми хоч зовсім трохи віримо в диво у новорічну ніч і сподіваємося на виконання заповітних бажань.

29 грудня 2022 року наша велика спортивна сім’я Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До зібралася, щоб підвести підсумки минаючого року і просто весело разом провести час і відпочити.

Розвагами був сповнений весь день. Усі каратисти приймали участь у веселих конкурсах та естафетах. Найголовнішими забавами були закидання папірових “сніжок” у відро та командне зображення ” святкового новорічного дива”. Малюнки переможців гордо прикрашають інформаційну дошку федерації.

Кількість казкових та фантастичних персонажів на вечірці була просто нкймовірно великою. Майже всі мали якийсь образ, тому було проведено конкурс новорічних костюмів. Кращі костюми нагороджувалися солодкими призами.

Кульмінацією святкування став прихід найповажнішого гостя. Юні спортсмени так наполегливо кликали Санту Клауса, що він не встояв та завітав і до нашої федерації. Кожна дитина мала змогу розповісти дідусеві вірша або заспівати пісню та отримати за це подаруночок.

Після цього на каратек чекав солодкий стіл та дискотека зі світловими ефектами та запальною музикою. Всі танцювали та сміялися у колі друзів і просто проживали цей день з щасливими емоціями. Вечірка стала справжнім святом для нашої великою спортивної родини.

Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате вітає Вас з Новим 2023 Роком та Різдвом Христовим!!! Бажаємо Вам та Вашим дітям здоров’я, миру, стабільності, благополуччя, удачі у всіх Ваших починаннях, нових досягнень та перемог у Новому Році!


II Чемпіонат Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До з карате-джитсу
28.12.2022

24 грудня 2022 року відбувся II Чемпіонат Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До з карате-джитсу.

Цей Чемпіонат є дуже важливою частиною нашого спортивного календарного плану. Поєдинки на цих змаганням приносять надзичайний досвід для кожного, хто через них пройшов.

У змаганнях брали участь спортсмени різних вікових категорій: змагалися як найменші 6-річні хлопчики й дівчатка, так і найстарші представники нашої федерації. Всі каратеки продемонстрували захоплюючі видовищні поєдинки і показали свій бійцівський дух!

Не дивлячись на те, що каратисти б’ються не шкодуючи сил на татамі, за його межами вони завжди підтримують та поважають один одного.

Вітаємо всіх! Осс!