Закриття літнього сезону
01.09.2022

30 серпня 2022 року, спортсмени Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До, у супроводі команди інструкторів та батьків, відвідали базу відпочинку “Авангард”. Завдяки туристичній фірмі “Меридіан”, наші юні каратисти мали змогу спробувати себе в утримуванні рівноваги на слек-лайні, стрільбі з лука та випробувати свою спритність у веселих естафетах. Та й поціновувачі інтелектуальних битв не залишилися в стороні – для них були підготовлені краєзнавчі вікторини, за правильну відповідь у яких можна було отримати солодкий приз.

У воді на хлопців і дівчат також чекали цікаві пригоди. Кожна дитина могла влаштувати річковий круїз разом з друзями на байдарці або самостійно дослідити водний простір цього чудового місця на сап-дошці. Та й звичайне купання ставало цілим морським боєм та нікого не залишало осторонь.

Підкріпившись смачним обідом, спортсмени відправилися на облаштований пірс, щоб розважити себе стрибками у воду. Під наглядом інструкторів кожен намагався перетворити забаву у справжній арт-об’єкт – настільки дивовижними були викрутаси наших дітлахів.

Ми впевнені, що тепер наші каратисти готові почати цей складний навчальний рік з новими силами та неймовірною впевненістю. Наша команда висловлює подяку туристичній фірмі “Меридіан” за міцну співпрацю, та особливий підхід до кожного юного каратеки. Особлива вдячність батькам наших спортсменів, завдяки яким, це свято останніх літніх днів стало можливим.


Сосновий Бір
21.08.2022

19 серпня 2022 року Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате-До організувала виїзд до лісової галявини, з усіх сторін оточеної сосновим бором, с. Вільне. Приїхавши, дітлахи розділилися на дві команди для захоплюючих пригод. Кожна команда мала свої назву та девіз. Головним завданням було сховати скарб супротивників, а потім знайти коштовності своєї команди. Винагородою за ретельні пошуки буди солодкі багатства.

Юні каратисти мали нагоду випробувати на собі життя справжнього туриста. Досліджуючи невеликий мотузковий парк, що був облаштований туристичною фірмою “Меридіан”, дітлахи вчилися самостійно долати свої страхи та труднощі. Також наші хлопці та дівчата навчилися правильному користуванню спеціалізовним спорядженням та тепер вміють переправлятися через природні перешкоди використовуючи карабіни та троси. Особливо активні каратеки доклали своїх зусиль і до спортивної естафети. А тих, кому не вистачило фізичних випробувань, попереду чекали захоплюючі вікторини, що включали у себе цікаві факти про нашу величну Україну. За правильні відповіді спортсмени отримували солодкий приз. Втомившись, каратисти смакували гречаною кашою, приготованою на багатті. Обід залишив усіх ситими та задоволеними.

Трохи перепочивши, хлопці й дівчата з великим ентузіазмом взялися за водні забави у поруч розташованій річці. Чисте повітря, просочене приємним ароматом хвої, велика кількість розваг та велика дружня спортивна родина – ось запорука чудового відпочинку, що ще дуже довго буде гріти пам’ять кожного каратеки.

Особливу подяку наша команда хоче висловити туристичній фірмі “Меридіан” та її інструкторам за те, що організували таку дивовижну поїздку та знайшли особливий підхід до кожної дитини, а також велика вдячність батькам наших спортсменів, що допомогли зробити цю подію можливою.


Водні пригоди “Авангарду”
27.07.2022

Найкращий спосіб хоч трохи відволіктися від життєвих випробувань, що на кожному кроці готує нам життя – це відпочинок у колі близьких і друзів. Саме тому 20 липня 2022 року спортсмени Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате-До у супроводі інструкторів та батьків активно провели свій вихідний на базі відпочинку «Авангард».

Нудьгувати у цей день не довелося нікому. Спеціально для наших каратистів туристична фірма «Меридіан» підготувала багато цікавих майстер-класів та естафет. Хлопці й дівчата різного віку мали змогу спробувати себе у краєзнавчій вікторині, стрільбі з лука та ходьбі по слеклайну. Навіть у воді на спортсменів чекали пригоди: плавання на байдарках та сап-дошках. Казковий краєвид цього місця наче дійсно спонукає до активного дозвілля.

До купання у місцевій водоймі команда віднеслася з величезним ентузіазмом. Кожен захід у воду перетворювався у справжню битву – бризками каратисти долали одне одного, наче прийомами у реальному куміте. Справжнім змаганням стали й стрибки з пірса. Кожен намагався перевершити попереднього стрибуна.

Мальовнича місцевість, веселий відпочинок та дружня спортивна родина – все це безумовно стане теплим спогадом у серцях багатьох з наших юних каратек.


Скали МОДРу
26.07.2022

Краще гір можуть бути тільки гори на яких ще не бував – ці слова якнайкраще розкривають суть не лише альпінізму, а й скелелазіння, адже кожна підкорена вершина – це новий виклик, який людина кидає не так природі, як самій собі.

01.07.2022 та 02.07.2022 Криворізька Федерація Фунакоши Шотокан Карате-До організувала виїзд спортсменів та батьків на скелелазіння під керівництвом професійних інструкторів.

Місце ідеально підходить для відпочинку на вихідні в колі друзів, близьких людей та родини. Йдеться про мальовничі скелі, розташовані на березі річки Інгулець. Вони вражають своєю величчю, масивними розмірами та протяжністю. А ріка Інгулець надає скелям особливої ​​чарівності та контрасту. У літній період схили поростають травою, польовими квітами, що надають їм особливої ​​загадковості та колориту.

Перед тим як підкорити вершину, діти взяли участь у туристично-краєзнавчій вікторині. За правильні відповіді учасники отримали солодкі призи.

Після розминки інструктори зі скелелазіння провели інструктаж з техніки безпеки, показали техніку та принципи скелелазіння.

Діти після прослуханої теорії розпочали практику. Ми пишаємося кожним, хто подолав свій страх. Адже у спорті головне це перемога над собою.

Крім підкорення вершини, діти освоїли стрільбу з лука. А також інструктори федерації карате організували рухливі ігри з м’ячем. Активний відпочинок вимагає багато енергії та сил. У перервах між активним відпочинком не обійшлося без пікніка.

Спільні емоції та враження завжди поєднують. Емоції та враження – це те, що залишиться в нашому серці надовго і безумовно те, що нас об’єднує. Спільно проведені вихідні подарували нам шквал радісних почуттів.

Дякуємо батькам за можливість виїхати дітям на відпочинок!