Віддаємо дитину в карате

(надії та побоювання)


Яку користь можуть принести заняття карате для дітей дошкільного або молодшого шкільного віку? Відповідь проста. У малюків значно зміцнюється імунна система, пропадає погана постава, прищеплюється правильний спосіб життя і вони стають міцнішими і витривалішими.

Карате – вид спорту, доступний майже кожній дитині без винятку.

Карате загартовує дітей і зміцнює їх імунітет. Всі заняття в спортивному залі проводяться тільки босоніж, що не дає розвиватися плоскостопості.

Карате усуває погану поставу і сутулість. Через те, що дитина не займається спортом або спеціальними вправами, м’язи спини, які відповідають за поставу, стали слабкими і не можуть утримувати хребет у потрібному положенні. На заняттях з карате з малюками роблять вправи, які позитивно впливають на всі групи м’язів, зміцнюючи і розвиваючи їх. Через деякий час, від колишньої сутулості не залишається і сліду – спина стає прямою та рівною, а лопатки, які випирали зникають.

В кінці 1999 року і на протязі п’яти років спільно зі спортивними лікарями були проведені спостереження, що діти, які прийшли на федерацію карате з діагнозом сколіоз, бронхіальна астма, часті ГРЗ, а також деякі відхилення в серцево-судинній системі, 80% дітей позбувалися від цих недуг.


Читати далi ->