Карате розвиває дитину не тільки в фізичному, а й у духовному плані. Коли дитина регулярно бере участь в спарингах (спортивних поєдинках) – вона змушена повністю викладатися, використовувати потенціал свого організму і позбавлятися від страху день за днем – приблизно так само, як під час вуличних бійок – але без шкоди для здоров’я, без кримінального контексту і без моральних принижень. Таким чином, карате сприяє формуванню фізично – і психічно – сильної особистості, яка вміє справлятися зі страхом і боротися з противником, використовуючи по максимуму фізичний і душевний потенціал. Отримані на тренуваннях корисні навички потім приносять користь протягом усього життя – в особистому житті, в навчанні, в бізнесі і т.д.

Багато вихованців Криворізької Федерації Фунакоши Шотокан Карате-До займають високі пости в правоохоронних органах, прокуратурі та збройних силах нашої країни, стали директорами великих підприємств, успішними людьми.

Коли дитину приводять в Криворізьку Федерацію Карате, його подальше майбутнє, а точніше, стане вона в майбутньому здоровою і сильною, або виросте фізично слабкою і вразливою, спочатку залежить і від його батьків, і від майстерності тренера, і від здібностей дитини.

Наші тренери зроблять так, щоб вашій дитині було добре та комфортно в тренувальному залі. Тоді заняття карате будуть для неї не каторгою, яка відриває його від безтурботного спілкування з ровесниками і затишної домашньої обстановки, а, навпаки, великим радісним святом, таким, що незабаром найцікавіші комп’ютерні ігри стануть для дитини нудними в порівнянні з реальним життям на тренуваннях.

Наші тренери будуть відчувати всі навантаження вашої дитини. Тренер може дати дітям завдання віджатися 20 разів, а потім присісти 10 разів і точно уявляти, що на даний момент відчувають його учні, і, виходячи з цього, будувати подальший план заняття. При цьому кожне тренування перетворюється в безперервну логічно пов’язану дію, в якій кожен крок вашої дитини заздалегідь продуманий і призводить до бажаного результату – появи деякого корисного в бою досвіду та його закріплення.


<- назаддалi ->